Atrakcje weselne – co wybrać?

Atrakcje weselne – co wybrać?

Atrakcje weselne – co wybrać?

Brak komentarzy do Atrakcje weselne – co wybrać?

Atrakcje weselne – jeszcze kilkanaście lat temu prawie na żadnym polskim weselu nie było dodatkowych atrakcji. Wszak oczepiny i przyśpiewki, mówiąc potocznie, załatwiały sprawę. Dzisiaj jednak, wzorem par z Zachodu, niemal wszyscy starają się w jakiś sposób Ten Wyjątkowy Dzień ubarwić, dodać do niego coś naprawdę niezwykłego.

Dlatego tez wychodzącą z kościoła parę świeżo poślubionych małżonków może przywitać kominiarz, który przekaże moc najlepszych życzeń. Nierzadko pojawiają się także anioły na szczudłach, rozsyłające uśmiechy i pozytywną energię. Bańki mydlane to także bardzo dobrze rozwiązanie, jednak trzeba pomyśleć o tym, gdzie j ustawić, aby płyn nie pobrudził kreacji weselników. Na przyjęciach natomiast coraz częściej królują akrobaci ze swoimi występami. Nierzadko pojawiają się też klauni czy karykaturzyści. Nowością w branży są pokazy malowania piskiem – robią na gościach ogromne wprost wrażenie.

Atrakcje weselne dodatkowe inspiracje

Warto przemyśleć dokładnie, jaką atrakcje weselne i ślubne chciałoby się mieć. Niektóre z nich są bardzo tanie, zatem prawie każdy może sobie na nie pozwolić, inne zaś wymagają sporego nakładu finansowego. Jeśli chcecie poznać kolejne z nich, zajrzyjcie na blog ślubny. Mamy dla Was wszystko, co potrzebne jest do urządzenia idealnego pod każdym względem ślubu oraz perfekcyjnego wesela.

Serdecznie zapraszamy, odwiedzajcie nas regularnie! Doradzimy w wyborze sukni ślubnej i garnituru, podpowiemy, jakie dekoracje aut ślubnych są dziś najpopularniejsze oraz na jaki zespół muzyczny warto się zdecydować. Pozwólcie nam się zainspirować!

About the author:

Related Posts

Leave a comment

Back to Top