Kulinarne weselne atrakcje i nie tylko!

Kulinarne weselne atrakcje i nie tylko!

Kulinarne weselne atrakcje i nie tylko!

Brak komentarzy do Kulinarne weselne atrakcje i nie tylko!

Gdy pada hasło „weselne atrakcje”, niemalże od razu myślimy o bańkach mydlanych, pokazach fajerwerków, fotobudkach czy też aniołach na szczudłach. Tak, długo można byłoby wymieniać te klasyczne atrakcje, na które bardzo wiele Par Młodych się decyduje. Pomyślmy jednak o czymś naprawdę nietypowym, szalenie oryginalnym, wyłamującym się z weselnego kanonu. Okazuje się bowiem, że można zdecydować się na coś, co wszyscy goście zapamiętają na długo!

Kulinarne rewolucje i nie tylko!

Okazuje się na przykład, że Para Młoda może wziąć udział w przygotowywaniu niektórych potraw podczas przyjęcia weselnego. Zastanowić się jednak warto, czy stroje Bohaterów Dnia pozwalają na to, by zakasać rękawy i smażyć steki na oczach wszystkich gości.

Nietypową atrakcja stanie się z pewnością pokaz malowania piaskiem. Do najtańszych on nie należy (być może dlatego, iż niewiele osób w naszym kraju posiada taką właśnie umiejętność), jednak na pewno są w stanie szczerze oczarować wszystkich gości.

Para Młoda zwykle podjeżdża do ślubu elegancką limuzyną, czasami zdarzają się także auta retro, samochody z epoki, zabawnie udekorowane pojazdy, motocykle czy też skutery. Jednak można pozwolić sobie na coś znacznie bardziej oryginalnego i wcale do ślubu nie przyjechać, ale przylecieć śmigłowcem (jeśli oczywiście znajdziemy lądowisko). Tylko czy misterna fryzura Panny Młodej to wytrzyma?

Zapewne każdy słyszał o wypuszczaniu w powietrze lampionów czy pary gołębi. Dziś przyszła pora na zupełną nowość – balony ledowe także unieść się mogą w górę, fundując wszystkim niezwykle piękne wspomnienia.

Wiele osób spotkało się z pewnością również z weselnymi pokazami tańca. Jednak zwykle są to klasyczne propozycje, ewentualnie tańce latynoamerykańskie czy też taniec współczesny. Jeśli zaś ma być naprawdę oryginalnie, w ramach przyjęcia weselnego może pojawić się zumba albo taniec brzucha. Na pewno nie będzie nudno!

Weselne atrakcje pomysłów jest wiele!

Jeśli pragniecie włączyć do swojego wesela jakieś nietypowe atrakcje, możecie wybrać coś z naszych propozycji. A może chcecie wyprzedzać trendy i wymyślicie coś samodzielnie? Wszystkich szukających inspiracji przy organizacji ślubu i wesela zapraszamy na www.towesele.pl!

About the author:

Related Posts

Back to Top